Плавання - запорука здоров'я

2015-11-11

/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_4401.jpg

З метою оздоровлення учні 2-4 класів нашої школи систематично відвідують басейн "Дельфін", де для них проводять уроки плавання.

Сьогодні діти 2-Б класу разом з класним керівником Пілатовою Тетяною Михайлівною та вчителем фізичного виховання Діденко Лілією Геннадіївною отримали велике задоволення, поплававши досхочу.

Плавання - один із небагатьох видів спорту, що дозволяє гармонійно розвивати фізичну витривалість, покращує роботу серця та легенів, зміцнює м'язи та приносить радість, не виснажуючи організм.

Крім того, діти 2-б класу зібрали чи не найбільше по школі пластикових кришечок в рамках благодійної акції для воїнів АТО.

Одним словом - молодці!/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_4462.jpg

/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_4443.jpg/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_4445.jpg/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_4455.jpg/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_4458.jpg