15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

2016-02-15

/Files/images/eCIaB-HHI1I.jpg

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.

З цієї нагоди, в приміщенні актової зали ЗШ №10 ім.В.Г.Короленка зібрались учителі та учні 8-10 класів. «Ніхто та ніщо не має бути забутим, аби не забути треба пам'ятати, а щоб пам'ятати – треба знати», - саме цими словами ведучі розпочали та закінчили захід, саме цю істину прагнули довести до кожного глядача, щоб ніхто не залишився байдужим.

Окрім статистичних даних, до уваги учнів були представлені фотографії, відео та спогади очевидців тих подій. Учням запам’яталась поезія та пісні про Афганістан. Також були проведені паралелі з подіями в Україні та світі.

Вшанували воїнів хвилиною мовчання та піснею «Ой, верше, мій верше…» у виконанні учениць школи./Files/images/nCuK5iDXW5M.jpg/Files/images/N8Pn6Rtwcu0.jpg/Files/images/hVbi6iMoGfM.jpg