Цікаве дозвілля учнів 2-Б класу

2016-03-25

/Files/images/Фабрика ФорматовIMG_5147.jpg

Учні 2-Б класу (класний керівник Пілатова Т.М.) відвідали ляльковий театр та переглянули виставу "Хоробре серце", яку представили актори Київського приватного лялькового театру "ПараШут" в рамках відзначення 21 березня Міжнародного дня лялькаря.

Також діти відвідали обласну дитячу бібліотеку, де відбулася зустріч з дитячим письменником Полтавщини Віктором Сердюком. Діти познайомилися з творчістю письменника, його книгами та із захопленням дивилися театралізовані сценки з творів письменника. На згадку про цю зустріч В.Сердюк подарував свою книгу "Зачарований ворон", яка щойно вийшла із друку.