Прості речі рятують життя

2016-04-21

/Files/images/Фабрика Форматов20160421_125339.jpg

Сьогодні в школі в рамках проекту "Я можу врятувати життя!" відбувся незвичайний захід. Всеукраїнська спілка парамедиків Ukrainian Paramedic Group спільно з Фондом Петра Порошенка провели навчання з надання екстреної медичної допомоги для учнів 8, 9, 10 класів.

Члени спілки — це небайдужі лікарі, які є завзятими та компетентними майстрами своєї справи. Їх тренери є лікарями невідкладних станів та педіатрами, що виділяє нас поміж інших організацій, які працюють в даній сфері. Всі члени організації мають тривалий досвід постійної практичної роботи в медичних закладах та тренерської діяльності.

Метою створення спілки було бажання сформувати теоретичні знання та практичні навички населення України щодо надання першої невідкладної допомоги. Окремим питанням є проведення навчання підростаючого покоління базовим основам першої допомоги, що є звичною справою в багатьох країнах світу. Сайт цієї організації - pmgroup.org.ua

Після закінчення заходу кожен учасник отримав іменний сертифікат.

Фотозвіт.