Розвиток учнівського самоврядування

2017-12-20

/Files/images/фору.jpg

Учениця 10-Б класу Мандрика Валерія в рамках розвитку шкільного учнівського самоврядування нещодавно повернулася з Міжнародного форуму. Ось що вона повідомила про цей захід: «У перший день ми мали чудову нагоду поспілкуватися з заступником міністра молоді та спорту України О. Яремою, генеральним директором Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України С. Ільчук та лідером гурту «Антитіла» Т. Тополею.

Зустріч відбулась у формі «Запитання від лідера до лідера». Кожен мав змогу спитати думки, поради чи просто дізнатись те, що найбільш цікавить. Питань було надзвичайно багато, як і відповідей.

/Files/images/форум.jpg

Джоанна П`єтрасік, президент виконавчої ради Fundacja Civis Polonus (Варшава, Польща) та Ольга Напіонтек, доктор з соціології, віце-президент Fundacja Civis Polonus (Варшава, Польща) завітали до нас з тематичним обговоренням "Учнівське самоврядування: польський досвід та перспективи в Україні".

Також, ми мали змогу побувати на презентації діяльності та можливостей від партнерських програм і організацій:

освітній проект "Відкривай Україну";

громадська організація "Global Office";

молодіжна організація "Пласт – Національна cкаутська організація України";

міжнародна платформа для молоді "AIESEC";

школа "Агенти змін" громадянської та волонтерської участі.

Другий день став для нас незабутнім завдяки Українській Академії Лідерства.

Усі без винятків чудові студенти Київського осередку провели для Всеукраїнської Ради Старшокласників тренінги та цікаві експерименти для саморозвитку, долучались до спільного обговорення, а також відповіли на безліч наших запитань.

Ми пройшли цілий курс лекцій, побували на різних зустрічах і прожили ці декілька днів неймовірно цікаво.

/Files/images/форумт.jpg

Кожна година мала своє значення, але водночас була наповнена приємними несподіванками.

Наприкінці форуму ми отримали сертифікати за підписом міністра молоді та спорту України І.Жданова та міністра освіти і науки України Л.Гриневич».