Насичений тиждень

2018-09-13

/Files/images/viber image5.jpg

Упродовж цього тижня учні школи відвідали чимало цікавих заходів.

Так, учні 3-х та 7-8-х класів відвідали обласну дитячу бібліотеку, працівники якої підготували для них презентацію та вікторину, присвячену історії рідного міста напередодні 23 вересня.

/Files/images/viber image.jpg/Files/images/viber image2.jpg/Files/images/viber image7.jpg/Files/images/viber image6.jpg/Files/images/viber image3.jpg

А в рамках Олімпійського тижня вчителі кафедри фізичної культури на чолі з Діденко Лілією Геннадіївною провели для учнів школи презентацію, присвячену історії Олімпійського руху, а також провели спортивні змагання та естафети з декількох дисциплін.

Сьогодні учні 5-6-х класів відвідали акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти", яку проводить управління МНС на площі біля театру ім.М.В.Гоголя вже декілька років поспіль. Діти дізналися багато цікавого про професію рятувальника та в черговий раз повторили правила пожежної безпеки.