Тиждень педмайстерності вчителів початкової школи

2018-10-16

/Files/images/нIMG_120003.jpg Концерт до Дня захисника України

З 8 по 12 жовтня у школі проходив тиждень педмайстерності вчителів початкової школи. Активну участь у всіх заходах також взяли батьки учнів-початківців.

Тиждень почався з виставок художніх виробів із бісеру вчителя початкової школи Пусан Л.В. та мами учениці 2-А класу Камілли Калашник, секретаря школи Калашник А.А.

У четвер вчителі Линько Г.Г. та Дзюбенко Л.М. організували святковий концерт до Дня захисника України, на який були запрошені учасники бойових дій ООС та мати загиблого воїна Синюк Олена Петрівна.

У пятницю відбулася виставка методичних розробок вчителів початкових класів, зокрема Ветрєннікової О.В., Рудяк Р.Д., Дзюбенко Л.М., Гладкої В.М., Линько Г.Г. Також в цей день пройшли спортивні змагання учнів початкових класів "Козацькі забави".

І останнім заходом стала виставка виробів у техніці квілінгу, які виконали батьки та учні-початківці.

Фотозвіт - за посиланням.