• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Увага! Важлива інформація для учнів 9-х та 11-х класів!

Увага! Важлива інформація для учнів 9-х та 11-х класів!

2018-11-20

/Files/images/А ай ди паспорт.jpg

Учні, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно оформити ID-картку.

Своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Подавати для реєстрації інший документ можуть лише такі категорії:

- особи, які не мали можливості отримати паспорт в зв’язку з тим, що проживають на окупованій території та лінії зіткнення;

- іноземці та особи без громадянства;

- особи, які звернулися за захистом в Україні;

- особи з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів освіти на підконтрольній Україні території, якщо вони втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити.

Усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Питання своєчасного отримання паспорта є актуальним і для тих учнів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Одним із таких документів є паспорт громадянина України. Водночас свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу.

Кiлькiсть переглядiв: 49