Тиждень зарубіжної літератури

2021-12-07

/Files/images/Пір (7).jpg

У школі нестандартно і творчо було проведено Тиждень зарубіжної літератури. В програмі заходів були: конкурс костюмів літературних героїв "Найкращий пірат", виставка художніх робіт "Морські відчайдухи", виставка художньої літератури "У світі пригод та мандрів", перегляд мультфільму "Острів скарбів", квест-подорож "У пошуках скарбів".

/Files/images/Пір (1).jpg

Героями тижня стали учні 5-6 класів. Особливо активними стали учні 5-А класу (класний керівник - Щербань М.М.). Саме вони і вибороли І місце, знайшовши скарб капітана Флінта.

/Files/images/Пір (10).jpg

Організаторами заходів стали вчителі кафедри зарубіжної літератури: голова кафедри - Сінгаєвська Н.М., вчителі - Тюваєва О.П., Новохатня Т.С.

/Files/images/Пір (2).jpg/Files/images/Пір (4).jpg/Files/images/Пір (3).jpg/Files/images/Пір (5).jpg/Files/images/Пір (6).jpg/Files/images/Пір (8).jpg/Files/images/Пір (9).jpg