• Правила дорожнього руху

Презентація про ПДР

В рамках Глобального Тижня безпеки дорожнього pyxy 15-19 листопада 2021 року в нашій школі відбулася низка заходів, спрямованих на пропаганду безпеки дорожнього pyxy та виховання дорожньої культури серед здобувачів освіти.

Протягом тижня у закладі педагогічними працівниками у 1-11 класах проведено уроки з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», «Шляхи зниження кількості ДТП в Україні», «Безпечна країна», «Вплив технічного стану транспортних засобів та їхнього обладнання на безпеку дорожнього руху» та ряд заходів (конкурсів, вікторин зі знання Правил дорожнього руху, створення інформаційних буклетів, ігор, тренінгів, виставок малюнків), у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, спрямованих на пропаганду безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед учасників освітнього процесу.

Відповідно до тематики дня в школі проводилися ряд інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Всі учні школи закріпили знання по правилах вуличного руху, взявши участь у вікторині «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» , ознайомилися з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Цікавинкою була інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя.

А сьогодні практичний психолог школи, вчитель предмету "Основи здоров'я" Волкова Наталія Миколаївна та педагог-організатор Шембарьов Віталій Сергійович організували для учнів 5-10 класів відеолекторій для закріплення вивчених дітьми впродовж тижня правил дорожнього руху.

Ось так насичено, продуктивно на досить високому рівні пройшов Тиждень безпеки дорожнього pyxy в нашій рідній 10-й школі.

Фотозвіт за посиланням.

Відео від учнів 10-Б класу.