• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Психолого-педагогічна служба школи

ВІЗИТНА КАРТКА СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА ЗШ № 10

ім. В.Г. Короленка

/Files/images/lulakina.jpg

Новохатня

Тамара

Сергіївна

Дата народження: 24.05.1986

Працює в школі з вересня 2009 року

Освіта вища

Назва навчального закладу: Полтавський державний педагогічний університет ім.. В.Г. Короленка

Рік вступу: 2005

Рік закінчення: 2009

Спеціальність за дипломом: «Соціальна педагогіка. Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська).»\ Магістратура 2010 р.

Загальний педагогічний стаж 6 років;

Стаж роботи на посаді соціального педагога 6 років;

Рік проходження останньої атестації 2016-2017н.р;

Пріоритетний напрямок в роботі проблеми психологічного і соціального супроводу всіх учасників навчально-виховного процесу в умовах навчання, що сприятиме пристосуванню освітнього середовища до потреб дитини з урахуванням її особливостей та можливостей, по забезпеченню соціальних потреб.

Контактний телефон 0664293206

Ваш E-mail: tamarastrelka@mail.ru

Матеріали соціального педагога для батьків та учнів

Соціальне відео "Не мовчи"

Круглий стіл "Я і поліція"

/Files/images/Фабрика ФорматовDSC02284.jpg

Учні 9-х класів разом із соціальним педагогом школи Люлякіною Тамарою Сергіївною приймали участь у засіданні круглого столу "Я і поліція" на базі Університету економіки і права. З доповіддю на тему "Правопорушення неповнолітніх. Юридична відповідальність" виступила Дудка Єлизавета.

/Files/images/Фабрика ФорматовDSC02268.jpg

25 листопада – день, який проходить у світі під знаком боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та гендерної нерівності. У 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві Центром Жіночого Глобального лідерства була ініційована міжнародна акція «16 днівпротинасильства», що розпочинається саме 25 листопада.

Кожного року Полтава такождолучається до проведення Всеукраїнської акції, в рамках якої 7 грудня відбулася зустріч з представниками управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та студентами

Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, що ознайомили дітей з видами насилля та їх проявами а також надали дуже корисну інформацію стосовно служб м. Полтави до яких можна звернутися, адже проблема насильства у сім`ї, на жаль, залишається для нашого суспільства актуальною.

/Files/images/0Фабрика Форматовc2qoLOqfuSI.jpg

/Files/images/0Фабрика ФорматовDSC02370.jpg/Files/images/0Фабрика ФорматовDSC02371.jpg/Files/images/0Фабрика ФорматовDSC02373.jpg/Files/images/0Фабрика ФорматовqHot_k5foMQ.jpg

ПРО КІБЕРБУЛІНГ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

За даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожет третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття. Під час пандемії COVID-19 підлітки почали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш вразливими для негативного впливу кібербулінгу.

Переглянувши 4 короткі відео, ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.

Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та ютуб-влогерка Анна Трінчер. Проєкт створено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та втілено студією онлайн-освіти EdEra.

ВСТУП https://youtu.be/CyvYVDRXfeM

Серія 1. Що таке кібербулінг https://youtu.be/5eELHySnFho Серія 2. Як відбувається кібербулінг https://youtu.be/CSQKhR7VHOE Серія 3. Що робити жертві кібербулінгу https://youtu.be/Mlh4tN64IPs

Серія 4. Як допомогти другові, який став жертвою кібербулінгу https://youtu.be/vQZPtAMQTdg

Кожен з нас опинявся в ситуації, коли звертався за підтримкою чи допомогою до батьків чи друзів, але часом такої підтримки недостатньо. Якщо людина опинилась у скрутній ситуації, вона може звернутись за професійною підтримкою – соціальними послугами.

В цьому буклеті описані види соціальних послуг, для кого створені ці послуги та що роблять соціальні працівники в рамках кожної послуги.

Кiлькiсть переглядiв: 1606