Музейна співпраця

2015-05-18

/Files/images/Фабрика ФорматовDSC_3039.jpg

18 травня - Міжнародний день музеїв, а 15 травня учні 3-А та 3-Б класів нашої школи разом із класоводами Линько Галиною Григорівною та Дзюбенко Лілією Миколаївною відвідали Полтавський районний музей рушника у селі Степне Полтавського району.

Директор музею Яна Решітник та її вихованці провели для дітей цікавий екскурс в історію та традиції виготовлення одного з національних символів України - рушника.

Учитель музики нашої школи Віктор Олександрович Берніков заспівав для присутніх декілька українських пісень, присвячених рушникові.

Варто відзначити, що у класній кімнаті 3-А створено експозицію, присвячену колишній учениці нашої школи Аді Миколаївні Роговцевій. Можливо, скоро відбудеться візит-відповідь учнів Степного до нашого закладу.