• Ви знаходитесь тут:

Дата народження: 24.05.1986

Працює в школі з вересня 2009 року

Освіта вища

Назва навчального закладу: Полтавський державний педагогічний університет ім.. В.Г. Короленка

Рік вступу: 2005

Рік закінчення: 2009

Спеціальність за дипломом: «Соціальна педагогіка. Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська).»\ Магістратура 2010 р.

Загальний педагогічний стаж 6 років;

Стаж роботи на посаді соціального педагога 6 років;

Рік проходження останньої атестації 2016-2017н.р;

Пріоритетний напрямок в роботі проблеми психологічного і соціального супроводу всіх учасників навчально-виховного процесу в умовах навчання, що сприятиме пристосуванню освітнього середовища до потреб дитини з урахуванням її особливостей та можливостей, по забезпеченню соціальних потреб.

Контактний телефон 0664293206

Ваш E-mail: tamarastrelka@mail.ru

Матеріали соціального педагога для батьків та учнів

Соціальне відео "Не мовчи"

Круглий стіл "Я і поліція"

/Files/images/Фабрика ФорматовDSC02284.jpg

Учні 9-х класів разом із соціальним педагогом школи Люлякіною Тамарою Сергіївною приймали участь у засіданні круглого столу "Я і поліція" на базі Університету економіки і права. З доповіддю на тему "Правопорушення неповнолітніх. Юридична відповідальність" виступила Дудка Єлизавета.

/Files/images/Фабрика ФорматовDSC02268.jpg

25 листопада – день, який проходить у світі під знаком боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та гендерної нерівності. У 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві Центром Жіночого Глобального лідерства була ініційована міжнародна акція «16 днівпротинасильства», що розпочинається саме 25 листопада.

Кожного року Полтава такождолучається до проведення Всеукраїнської акції, в рамках якої 7 грудня відбулася зустріч з представниками управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та студентами

Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, що ознайомили дітей з видами насилля та їх проявами а також надали дуже корисну інформацію стосовно служб м. Полтави до яких можна звернутися, адже проблема насильства у сім`ї, на жаль, залишається для нашого суспільства актуальною.

/Files/images/0Фабрика Форматовc2qoLOqfuSI.jpg

/Files/images/0Фабрика ФорматовDSC02370.jpg/Files/images/0Фабрика ФорматовDSC02371.jpg/Files/images/0Фабрика ФорматовDSC02373.jpg/Files/images/0Фабрика ФорматовqHot_k5foMQ.jpg